KURUMSAL
İş Başvuru Formu
Ad / Soyad
Telefon
E-Mail
Mesajınız
CV Ekle
Save

GNY Elektromekanik Otomasyon - Automation Solutions

+90 312 226 16 61
TR
  • TR
  • EN
  • RU
GNY - Firma Profili
KURUMSAL
Anasayfa Kurumsal Firma Profili
Firma Profili
GNY ELEKTROMEKANIK OTOMASYON TIC. LTD. ŞTI.

2009 yılında, Ankara'da, Savunma Sanayi Projeleri, Elektromekanik İşler, Elektrik/Otomasyon/Otomotiv Malzemeleri Satış konularında hizmet vermek amacıyla kurulan GNY Elektromekanik Türkiye ve yurtdışında hizmet vermektedir.

GNY Elektromekanik, yenilikçi teknolojiyi hassas mühendislikle birleştirerek müşterilerine entegre çözümler sunmada öncü bir şirket olmayı ve anahtar teslimi projeler, pano montajı ve yardımcı ürün üretimi için elektrik endüstrisinde lider olarak tanınmayı hedeflemektedir.

Eğitime verdiğimiz önemle teknik bilgimizi artırmayı, çözüm odaklı yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlamayı, kabiliyetlerimiz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Nitelikli profesyonellerimiz, en iyi bilgi, deneyim ve çabalarıyla, zırhlı ve sivil araç kablo tesisatları üretimi, özel yapım alçak gerilim elektrik panoları, MCC kontrol panelleri, orta gerilim hücreleri, raylı sistemler için özel imalat panoları üretiminde fark yaratmak için yenilikler ve yaratıcılıkla ilişkili insan uzmanlığını ve teknolojisini bir araya getirir.

Sorumluluklarımızı ciddiye alarak, sürekli iyileştirme ve devam eden personel eğitimi ve gelişimi programını içeren politika yürütüyoruz. Odak noktamız, çalışanlarımızın kabiliyetlerini, öğrenebilecekleri ve geliştirebilecekleri güvenli, sağlıklı ve kapsayıcı ortamı oluşturmak ve teşvik etmektir.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışı pazarlarda kalitenin ve güvenin ön planda olduğu hizmetler sunmaktayız.

GNY Elektromekanik olarak kalite yönetim süreçlerine uymakta, sahip olduğumuz sertifikalarımızın gerekliliklerini yerine getirmekteyiz.

GNY Elektromekanik, iş ortaklarıyla bilgi ve tecrübe paylaşımına önem veren yapısıyla, istikrarlı ve sürdürülebilir planlarıyla kaliteli ürün üretmeye, satış öncesi ve sonrası güvenilir hizmet sunmaya devam edecektir. 

Misyonumuz, iş büyümesini sürdürerek, yenilikleri teşvik ederek, değerleri yönlendirerek ve çevreyi koruyarak müşterilere yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır. Ayrıca, faaliyetlerimizin, mesleğimizin ve iş davranışlarımızın tüm yönlerinde mükemmelliği, saygıyı ve bütünlüğü sürdürmeyi taahhüt ediyoruz, Müşterilerimiz, satıcılarımız, çalışanlarımız ve ortaklarımızla ilişkilerimizde en yüksek etik standartları yansıtmayı amaçlıyoruz.