KURUMSAL
İş Başvuru Formu
Ad / Soyad
Telefon
E-Mail
Mesajınız
CV Ekle
Save

GNY Elektromekanik Otomasyon - Automation Solutions

+90 312 226 16 61
TR
  • TR
  • EN
  • RU
GNY - Uygunluk Testi ve GarantiGNY - Uygunluk Testi ve Garanti
SAVUNMA SANAYİ
Anasayfa Savunma Sanayi Uygunluk Testi ve Garanti
Uygunluk Testi ve Garanti

Zırhlı ve sivil amaçlı araçlar çok farklı çevre koşullarında çalışabilmektedir. Bu da kablo demetlerinin üstün dayanıklılığa sahip olması gerektiği anlamına gelir. İmalatlarımızın tümü IPC eğitimi almış personellerle yapılmaktadır.

GNY Elektromekanik, ürün güvenilirliğini artırmak için yapılan titiz dayanıklılık testlerini,bilgisayar destekli mühendisliği içeren bir araştırma ve değerlendirme sistemi kurmuştur. Ayrıca, rekabette bir adım önde olmamızı, kaliteli ürünler tedarik etmemizi ve dünya çapında hızlı yanıt vermemizi sağlamak için araştırma ve değerlendirmeye önem vermekteyiz.

İmalat süresince son kullanıcı tarafından kabul görmüş ve ürün teknik gereksinmlerinde belirtilen, kullanılan konnektöre uygun el aletleri ve kablo makineleri kullanılmaktadır.

Üretilen kablo tesisatlarının uygunluğu, imalat sonrasında elektriksel test süreçleri ile kontrol edilmekte ve garanti altına alınmaktadır.

Ürünlerimiz, gelişmiş test ekipmanları ile donatılmış kalite kontrol departmanı tarafından test edilmektedir. Üretim ve üretim sürecindeki her aşama kalite ekibimizi tarafından kalitesini sıkı bir şekilde kontrol edilmekte ve IATF 16949 ve ISO 9001 kalite yönetim sisteminin gereklilikleri yerine getirilmektedir.