KURUMSAL
İş Başvuru Formu
Ad / Soyad
Telefon
E-Mail
Mesajınız
CV Ekle
Save

GNY Elektromekanik Otomasyon - Automation Solutions

+90 312 226 16 61
TR
  • TR
  • EN
  • RU
GNY - Yerli ve Milli Üretim İlkesiGNY - Yerli ve Milli Üretim İlkesi
SAVUNMA SANAYİ
Anasayfa Savunma Sanayi Yerli ve Milli Üretim İlkesi
Yerli ve Milli Üretim İlkesi

GNY Elektromekanik, çok çeşitli askeri, endüstriyel, tıbbi, beyaz eşya ve otomotiv uygulamaları için özel kablo demetleri ve kablo tertibatlarının tasarımı ve üretiminde onlarca yıllık deneyime sahip lider bir kablo demeti üreticisidir. 

Kablo demeti montaj hizmetimiz, ilk fizibiliteden maliyet tasarrufu sağlayan önerilere kadar tüm çözüm yelpazesini kapsar. Firmamız mühendislik ekipleri, müşteri çizimlerini ve teknik özelliklerini kapsamlı bir şekilde analiz ederek maliyet ve performansla ilgili değişiklikler önerecektir.

Savunma ve Havacılık sektöründe yerli ve milli üretim ilkesi doğrultusunda ilk etapta tasarımı akabinde üretimi planlanan sistemlerin ve ürünlerin imalatında söz sahibi olacak kabiliyete, tecrübeye ve teknik alt yapıya sahibiz.

İmalat ve montaj hatlarımız, eğitimli personeller tarafından yönetilmekte, kalite yönetim süreçlerinin gerekliliklerini sağlamaktadır. 

Bu alanlar, endüstriyel ve askeri standartlara uygun ESD (anti-statik deşarj) gereksinimlerini karşılamaktadır.

Savunma pazarındaki deneyimimiz, tasarım, ara bağlantı, test, lojistik ve sistem çözümlerindeki yeteneklerimizle birleştiğinde bireysel kablo montajlarından komple bir aracın yeniden donatılmasına kadar projelere hizmet vermesine olanak tanır.

Teslimat, kalite, iyileştirme ve ilişkilerde mükemmellik konularındaki yüksek standartlarımız, dünya çapındaki birçok savunma ve havacılık kuruluşunun zorlu gereksinimlerini yansıtmaktadır.