KURUMSAL
İş Başvuru Formu
Ad / Soyad
Telefon
E-Mail
Mesajınız
CV Ekle
Save

GNY Elektromekanik Otomasyon - Automation Solutions

+90 312 226 16 61
TR
  • TR
  • EN
  • RU
GNY - Elektromekanik Kutu TasarımıGNY - Elektromekanik Kutu Tasarımı
SAVUNMA SANAYİ
Anasayfa Savunma Sanayi Elektromekanik Kutu Tasarımı
Elektromekanik Kutu Tasarımı

Kara, havacılık ve deniz platformları için elektro-mekanik kutu ve ünitelerde kullanılan açık tip kablo ve kablo demetlerini tasarlamakta, prototiplerini yapmakta, seri olarak imal etmekteyiz.

Sigorta Kutusu, Röle Paneli, Buton Paneli, AYSM kutusu, BMS Kutusu gibi kontrol üniteleri için elektromekanik kutularının tasarımı, imalatı ve kablo tesisatları konularında da hizmet vermekteyiz.

Röleler, sigortalar ve diğer bileşenleri içeren bu ünite, araçların elektrik devreleri için bağlantıları merkezileştirir ve böylece elektronik aksamın genel kontrolünü destekler.

Firmamız, elektromekanik kutu yapıları için önde gelen bir entegre üretim uzmanıdır. Uygulama ne olursa olsun, entegrasyondan son montaja kadar hızlı ve uygun fiyatlı bir anahtar teslim çözüm sağlamaktayız. 

Elektromekanik kutu tasarımlarımız, plastikten sac veya dökme metale kadar çeşitli alternatifler içermektedir. Elektromekanik kutu üretim süreci, muhafaza imalatını, alt montaj parçalarının ve bileşenlerinin montajını, kablo veya kablo demetlerinin yönlendirilmesini ve bitmiş ürünün tam montajını içerir.

Vermiş olduğumuz tasarım hizmetleri, ürünleri hızlı bir şekilde pazara sunmanız için size etkili bir yol sunar. GNY, Elektromekanik tertibatların, kablo tesisatlarının, kablo demetlerinin, sistemlerin, alt sistemlerin ve test ekipmanlarının tasarımı ve üretimi için mühendislik önerileri sunabilmektedir. 

Firmamız, savunma sanayi ve endüstri alanlarında çeşitli uygulamalar için  çeşitli elektromekanik ekipmenlar üretmektedir. GNY Elektromekanik olarak, basit güç dağıtımından tam kontrol sistemlerine kadar, kendi bünyemizde tasarım ve üretim yapmaktayız.

Sistem tasarım sürecimiz, ayrıntılı sistem şemalarınının, performans gereksinimlerinin tam olarak anlaşılmasını, sistemin analizinin yapılmasını, gerekli bağlantı türlerinin anlaşılmasını, teknolojinin standartlaştırılmasını, temel protokollerin izlenmesini ve tüm iş kapsamının anlaşılmasını içerir.