KURUMSAL
İş Başvuru Formu
Ad / Soyad
Telefon
E-Mail
Mesajınız
CV Ekle
Save

GNY Elektromekanik Otomasyon - Automation Solutions

+90 312 226 16 61
TR
  • TR
  • EN
  • RU
GNY - Savunma SanayiGNY - Savunma Sanayi
SAVUNMA SANAYİ
Anasayfa Savunma Sanayi Savunma Sanayi
Savunma Sanayi

Savunma sanayinin her birimi diğer bir birime bağlıdır. Bu nedenle her ekipman gerekli teknil spesifikasyonları karşılamalı ve detaylara gösterdiği özen ve metodik yaklaşımıyla bilinen bir şirketten gelmelidir. GNY Elektromekanik, savunma sanayinin her kolu için askeri kablo tertibatları oluşturarak, geçerli tüm özellikleri karşılayan güvenilir, yüksek kaliteli ürünler sağlamaktadır.

Firmamız, ünite içi ve üniteler arası kablolamanın yanı sıra pano kablolamasını da üretmekte ve ardından mekanik montajını tamamlayarak set halinde son kullanıcıya sunmaktadır.

Ekibimiz, MIL-STD-1460, MIL-S-45743, MIL-STD-2000 ve J Standard-001 Sınıf 3 gibi  standartlara uygun mil spec kablo tertibatları tasarlayabilmekte ve üretebilmektedir.

Araçlar, gelişmiş işlevler sunmaya devam ettikçe, daha fazla elektronik bileşene ihtiyaç duymaktadır.Etkin tasarım ve karmaşık devreleri yapılandırma konusunda uzman olan GNY, dünyanın dört bir yanındaki otomobil üreticilerinin gelişimine ve ilerlemesine büyük katkı sağlayan kablo demetleri üretmektedir.

Ayrıca müşteri ihtiyaçlarına uygun, askeri standartlara sahip ürünlerin tedarikini de yapmaktadır.